Jak stworzyć stronę internetową

przez | 1 lutego, 2015

Tworzenie stron internetowych, wbrew pozorom nie bywa zajęciem łatwym, a już na pewno nie zajęciem dla amatorów. Jeśli chcemy postawić profesjonalną stronę internetową zadbać musimy o całą masę spraw. Od załatwienia jej odpowiedniego hostu, powskutek stworzenie jej nowoczesnego weblayoutu, aż po marketing w wyszukiwarkach. Terminologia nie ukrywajmy fachowa, dlatego również i taką pracę najlepiej zlecić fachowcom i nie zawracać sobie bezcelowo głowy czymś na czym się nie znamy. Oczywiście nie zniechęcam do nauki tworzenia stron. Jeśli Twoja strona nie ma być bardzo rozbudowana. Możesz stworszyć stronę internetową sam.
Ale Jak stworzyć stronę internetową

Od czego zacząć tworzenie strony?

1.Postaw swój własny domowy serwer za pomocą programu Xampp, dzięki temu możesz testować swoją stronę na swoim komputerze.
Xampp jest łatwy w obsłudze więc nie będziesz miał z nim problemu

2. Wykup swój własny hosting i domene. Na rynku działa wiele firm hostingowych którą wybierzesz zależy od Ciebie. Razem z hostingiem możesz zarejestrować domenę.

3. Wrzuć stronę na hosting, możesz tak,że skorzystać z automatycznej instalacji skryptu strony. Większość firm hostingowych oferuje taką usługę.
Na czym to polega? Masz do wyboru katalog skryptów cms, klikasz w wybrany system cms np. WordPress i skrypt instaluje się automatycznie.

4. Pozycjonuj swoją stronę. Aby Twoja strona była popularna musi być wysoka w wyszukiwarkach. Jak pozycjonować stronę internetową pod tym linkiem znajdziesz artukuły na temat pozycjonowania stron. Na pozycje strony w wyszukiwarkach mają wpływ trzy elementy optymalizacja samej strony pod kątem wyszukiwarek, ilość linków prowadzących do Twojej strony, popularność Twojej strony. Po pojęciem popularność należy uwzlędnić ilość odwiedzin dziennie oraz to ile osoba odwiedzająca pozostaje na stronie. Krótko mówiąc czy odwiedzana strona zainteresowała internautę

– Co przeszkadza w pozycjonowaniu?

-Kiepski kod HTML
-JavaScript – żadna z wyszukiwarek nie radzi sobie z podążaniem za linkami umieszczonymi w tym języku
-Flash – Nawigacja we flaszu….. i zaczyna się problem. Może i pięknie wygląda ale wyszukiwarki nie zbyt dobrze dają sobie radę z technologią flash. Jeśli już chcesz jej użyć dodaj na dole drugie klasyczne menu w htmlu.

5. Zarabiaj na swojej stronie

Dzięki programowi google adsense możesz zarabiać na swojej stronie. Google płaci Ci za każde kliknięcie w umieszczone u Ciebie na stronie reklamy. Wypłata w Polsce jest od 300 zł. Reklame google adsense możesz umieścić na wielu stronach.

Zobacz więcej na http://Cyber-Swiat.pl