Finansowanie nowego domu

przez | 19 października, 2011

Finansowanie nowego domu

Jak marzenie o posiadaniu nowy dom, jesteś prawdopodobnie również zastanawiał się, jak idziesz do finansowania dla niego. Zaraz po tym jak decyzję o rodzaju sąsiedztwa, że ​​chce się żyć i rodzaj nieruchomości, które mają własne, należy również podjąć decyzję w sprawie budżetu, które można przeznaczyć dla Twojego domu. W rzeczywistości jest to dobry pomysł, aby wstępnie kwalifikuje się do kredytu i sfinalizować możliwości finansowania jeszcze przed uruchomieniem szuka domów. Nie ma nic bardziej frustrującego niż konieczność puścić własność, że masz serce nastawione jest na, tylko dlatego, że znajduje się zbyt późno, że jest wyjście z danych finansowych ligi.

Pre-kwalifikujących się do finansowania

Najlepiej o pre-kwalifikujących się do kredytu mieszkaniowego jest to, że można dostać się do ustanowienia budżetu, który pozwala zaoszczędzić sporo czasu i frustracji. Jeśli wiesz, co możesz wydać, będzie wyglądać tylko na nieruchomości w tym terminie.

Znalezienie finansowania Twojego pierwszego domu lub nieruchomości inwestycyjne

Pamiętaj, że podatki, koszty zamknięcia, narzędzia i ubezpieczenia może również wpływać na budżet.

Bez względu na budżet, rozwiązania w zakresie finansowania są dostępne. Jest 15 i 30 lat stałym kredytów hipotecznych, regulowane stawki kredytów hipotecznych, a nawet programów rządowych, takich jak dom na kredyt, aby Wam pomóc.

Uzyskać najlepsze hipoteczny

Rozejrzeć się za najlepszych kredytów hipotecznych, nie osadzają się na pierwszym, które można znaleźć. Kupujący agent lub broker kredytów hipotecznych, może pomóc w zabezpieczeniu najlepszą ofertę finansowania. Hipoteka jest tylko produkt, że pożyczkodawca sprzedaje wam, tak jak każdy inny produkt o cenach i warunkach może negocjacji. Broker kredytów hipotecznych jest w najlepszej sytuacji, aby pomóc Ci tutaj, ponieważ mają do czynienia z dużą liczbą kredytodawców i oczywiście mieć więcej siły przetargowej, ponieważ mają do czynienia na całym podstawie sprzedaży.
Po zbliżeniu się do kredytodawcy, mają sporą liczbę potencjalnych nabywców pod ramię, więc pożyczkodawca może zaoferować najlepsze ceny i oferty, które nie są ogłaszane publicznie.

Kredyty mogą być skorzystało z różnych rodzajów pożyczkodawców – banków, firm hipotecznych i spółdzielczych. Różnych kredytodawców cytatem różne ceny i oferty różnych produktów. Broker będzie miał dostęp do dużego kosza produktów kredytowych, z których można wybrać najlepsze. Pośrednika odszkodowania może być prowizję procentową, zapłacone w momencie zamknięcia lub jako dodatek do stóp procentowych. Porozmawiaj z brokerem, aby dowiedzieć się jak on pracuje. Można nawet zbliżyć się do kilku brokerów, aby wybrać ten, którego opłaty i styl pracy są wygodne.

Koszt

Przeciętny nabywca domu może popełnia błąd myśląc, że miesięczna kwota płatności i oprocentowanie są wszystkie informacje, które muszą wiedzieć. Źle. Musisz również wiedzieć o kwoty kredytu, okresu kredytowania i rodzaju pożyczki i odsetek. Dowiedzieć się, czy oprocentowanie jest „stałe” lub „regulacja”. Kiedy stopy procentowe dla kredytów regulowane stawki idą w górę, płatności miesięczne także ogólnie wzrosła. Musisz również wiedzieć o rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (APR) z pożyczki, która bierze pod uwagę oprocentowanie, punkty opłat maklerskich, oraz wszelkie inne opłaty kredytowe, które może być zobowiązany do zapłaty, wyrażona jako roczna stopa.

Punkty są opłaty na rzecz kredytodawcy lub brokera i są na ogół związane z oprocentowania. Im wyższa punktów, tym niższe odsetki. Kredyty również dotyczyć wielu opłat, np. opłat udzielenia kredytu, opłaty maklerskie i koszty zamknięcia. Wiele z tych opłat są zbywalne z brokerem lub pożyczkodawcy. Zastosowanie i ocena uiszczanie opłat, kiedy ubiegać się o pożyczkę, a inne są płatne przy zamknięciu transakcji. „Nie kosztów” pożyczki są również dostępne w wyższych stawek. Kredytodawca będzie także wymagać, aby zaliczki, które mogą być 5 – 20% domu w cenie zakupu.

Wybierz Najkorzystniejsze

Negocjuj najlepszą ofertę z kredytodawców lub pośredników. Mogą one oferują różne ceny za te same warunki kredytu do różnych konsumentów, którzy kwalifikują się również do kredytu. To dlatego, że oficerowie pożyczki i brokerów są często mogą utrzymać tę różnicę jako dodatkowe wynagrodzenie.

Pobierz lock-in od pożyczkodawcy raz jesteś zadowolony z warunków. Jeżeli stopy procentowe wahają podczas przetwarzania kredytu, lock-in może pomóc zachować wcześniejsze stawki nawet gdy stopy procentowe strzelać. Jednakże, jeżeli wartości mieszczą możesz stracić, jeśli nie są w stanie renegocjować.

Przy zakupie nowych domów, zawsze rozejrzeć się za kredyty, porównać wszystkie koszty i terminy i wynegocjować najlepszą ofertę. Bardzo szybko można się poruszać w domu, w którym zawsze marzyłeś.