Hybrydowa propozycja od Toyoty

przez | 21 kwietnia, 2016

Land Rover prezentuje model dla dzieci

Coś niesamowitego na pokazach aut zrobił Lnad Rover. Zamiast chwalić się swoim niezwykłym nowym modelem, zdecydował się co prawda przedstawić najnowszy model, ale auta – zabawki dla najmłodszych. Jest to model Defendera na pedały dla dzieci, aby miały możliwość się one poczuć jak najprawdziwsi kierowcy. Zabawka dla kolekcjonerów została przygotowana w ramach 60 rocznicy produkcji Defendera. Produkt został dopieszczony pod wieloma względami. Twórcy dopilnowali najdrobniejszych szczegóły aby odtworzyć standardowy model, ale w mniejszej wersji zabawkowej. Jak najbardziej się im to udało.

Mission E od Porsche
Zdecydowanie mission impossible to słowo, jakiego Porsche nie ma w swoim słowniku. Marka robi prawdziwe cuda i chwali się nimi na każdych targach we Frankfurcie. Tak było także w tym roku. Porsche zaprezentowało swój nowy model Mission E. Jest to 4-drzwiowe, sportowy samochód, które sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych pasjonatów samochodów. Samochód wyposażony jest w napęd elektryczny, przez co jak najbardziej jest to nowoczesne samochód. We wnętrzu samochodu znajdziemy monitory, które pomagają podczas jazdę i wspierają kierowcę. Zdecydowanie, jazda takim autem to sama przyjemność.

Hybrydowa propozycja od Toyoty

Popularne w ostatnim czasie zostały hybrydowe auta. Tym kierunkom poddała się Toyota, która wyprodukowała model RAV4. Auto wyposażone jest w elektryczny system i ma napęd na 4 koła. Auto ma niezwykle dobrze wyciszoną kabinę, przez co podróżuje się w nim w bardzo komfortowy sposób. Dodany we wnętrzu auta został 4,2-calowy monitor dotykowy, który pełni funkcję radia i zapewnia pełną obsługę multimediów w samochodzie. Oczywiście, samochód posiada kompletny pakiet systemów zapewniających bezpieczeństwo i system wspomagania kierownicy. Na takie auto warto się zdecydować jak najbardziej.

Te wszystkie modele znajdziesz u nas przejdź do naszej strony i wypożycz od nas z wynajem auta zastępczego