Opcje finansowania dla firm

przez | 19 października, 2011

Każdy został dotknięty przez recesję w ten czy inny sposób. Osób, które straciły pracę zostały dotknięte bardzo ciężko. Niektórzy starali się znaleźć inną pracę, podczas gdy inni byli zmuszeni do podjęcia niższe pozycje płatniczych w celu przetrwania. Wielu z nich postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząć własną działalność gospodarczą. Z małych finansowania działalności gospodarczej, co trudne do zdobycia, przedsiębiorcy często uciekają się do nietradycyjnych sposobów finansowania swoich marzeń.

Dla wielu, jedne z pierwszych źródeł rodziną i przyjaciółmi za pomocą środków do inwestowania. Mogą one być bardziej wyrozumiali harmonogram spłaty, jak również stopy procentowe. Ale pożyczki osobiste nie są gwarantowane i jego możliwe, że przyjaciele i rodzina nie mogą być w stanie pomóc jak można się spodziewać. Ponadto, bliskich z prośbą o aktualizacji statusu na ich pieniądze mogą być bardziej inwazyjne niż instytucji finansowej.

Istnieją organizacje, takie jak Open Forum Angel, które łączą nowych przedsiębiorstw z inwestorów.
Podobne Coverage

Niektóre opcje finansowania małych przedsiębiorstw
Małe Pomoc Finansowanie przedsiębiorstw
Opcje dla Finansowania przedsiębiorstw
Funduszy dla małych firm, opcje, jeśli nie akceptujemy kart kredytowych

Choć niektóre z tych usług opłaty, mogą być skutecznym sposobem na kontakt z dużą grupą motywację inwestorów. Jego pamiętać, że organizacje te nie są firmy inwestycyjne. Są bardziej jak rekrutację, które wprowadzają nowych firm i inwestorów oraz imprez prezentacja [1]. Należy również zauważyć, że chociaż Otwórz Angel nie pobiera opłaty, są koszty związane z generowania wniosku oraz konkursu do udziału w takich imprezach jest zrozumiałe wysokie.

Praca z USA Small Business Association może być pomocna przy przechodzeniu do standardowej pożyczki biznesu. Jeśli kwalifikujesz się do jednego z programów strefy suwerennych baz będą z powrotem swój kredyt i pomóc w jej wytycznych. Jednak kredytów komercyjnych, a nie rząd, kredytów i pracy strefy suwerennych baz jest zagwarantowanie, że zostaną one spłacone [2]. To może być kwestią sporną w najbliższej przyszłości. SBA utraciła zdolność do podejmowania pożyczek w ramach Small Business Act Praca z 31 grudnia 2010. Spowodowało to znaczny wzrost wniosków kredytowych przed upływem tego terminu, w wyniku czego nie nowe kredyty są akceptowane przez kolejki SBA pożyczki [3]. Choć SBA ma jeszcze programów kredytowych, nie będzie zaległości.

Istnieje również możliwość podejmowania na dodatkowe zadania generowania kapitału początkowego. Jest to świetny sposób, aby uzyskać fundusze bez generowania dodatkowych długu i odsetek. Może to jednak potrwać dłużej zrealizować swoje marzenie, ponieważ będziesz zarabiać swoje fundusze kosztem czasu, który może być wprowadzenie do swojej firmy.

Jeden rentowne, ale często pomijany, metody finansowania jest sprzedaż całości lub części aktywów niepłynnych, takich jak zorganizowanego osadnictwa, renty, tantiemy autorskie lub emerytury płatności. Będziesz zmniejszenia liczby przyszłych płatności z aktywów, ale będzie również będą wolne od płatności kredytu. Ponadto, w odróżnieniu od kredytu, nie ma wymagań dochodu lub sprawdzenia wiarygodności kredytowej.

Istnieje więcej niż jeden sposób, aby firmy się z ziemi. Nic się nie dzieje, dopóki nie wyjść i to zrobić. Jeden z najmądrzejszych sposobów jest wykorzystanie środków własnych, a nie zapożyczone z nich, aby Twój zysk. Sprzedaż niepłynnych aktywów może dostarczyć Ci środków, które trzeba pozwalając jednocześnie elastyczność w rozwój firmy.

Nie było już prawie 12.000 więcej bankructw przedsiębiorstw i zamknięć niż otwieranie nowych przedsiębiorstw w 2008 r. [4]. To zajmuje dużo chcą odnieść sukces w swojej działalności. Należy brać na najmniejszym ryzykiem w procesie. Korzystanie z funduszy masz już inwestować w swoją przyszłość może być najbardziej praktyczne rozwiązanie, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele. Rozważ wszystkie możliwości. Jest więcej możliwości dostępne dla Ciebie niż myślisz.