Opcje finansowania dla firm

przez | 19 października, 2011

Jeśli są małe firmy, możliwości finansowania w 2011 roku znacznie się zmieniła i została zmniejszona z kilka lat temu. Co możesz zrobić, jeśli potrzebujesz pieniędzy na rozpoczęcie lub rozwój firmy? Zacznijmy od odpowiedzi na kilka pytań na temat danej sytuacji. ubezpieczenia samochodu Szczecin

Co biznesu typu jesteś? Kto Państwo sprzedawać i jak można zarabiać będzie określić, jaki typ kredytodawcy jest właśnie dla Ciebie. Na przykład jeżeli sprzedaż do innych firm na warunkach netto 30, należności kont utworzonych mogą być przypisane do czynnika lub można ich używać jako zabezpieczenie linii kredytowej, jeśli są „bankami”.

Co rozumiemy przez „bankami”? Zazwyczaj musi być opłacalna, dobra osobistego i kredytowej z dwa plus latach działalności. Jeśli nie spełnia tych parametrów, czynnik awansuje się do 85% w stosunku do każdej z faktur. Są firmy, faktoring, że podobnie jak start-up i najbardziej spojrzeć na zdolność kredytową swoich klientów, nie można.

Powiedzmy, że jesteś w sklepie lub sprzedawać swoje produkty i usługi na karcie kredytowej. Ponownie, jeśli bankami otrzymasz okres kredytowania lub leasingu sprzętu wzrośnie z firmy leasingowej. Jednakże, jak w poprzednim przykładzie nie spełnia tradycyjnych kredytodawców bardziej rygorystyczne wymogi kredytu, są firmy, które wcześniej się pieniądze na swoje należności z tytułu kart kredytowych.

Co zrobić, jeśli jesteś bardzo wczesnym etapie i potrzebują pieniędzy na rozpoczęcie działalności? Program SBA Microloan nieduża, krótkoterminowych pożyczek dla małych przedsiębiorstw i dotyczy niektórych rodzajów not-for-profit dziecko ośrodkach opieki. SBA udostępnia środki specjalnie wyznaczonych kredytodawców pośrednika, które są non-profit, organizacji społecznych z doświadczeniem w udzielaniu kredytów, jak również pomoc w zarządzaniu i technicznych. Są pośrednicy kredytów kwalifikujących kredytobiorców. Maksymalna kwota kredytu wynosi 50.000 dolarów, ale średnia mikropożyczkowego jest około 13.000 dolarów.

Mikropożyczek mogą być wykorzystywane do następujących celów:

> Kapitał obrotowy

> Zakup zapasów lub dostaw

> Zakup mebli i urządzeń,

> Zakup maszyn lub urządzeń.

Wpływy z mikropożyczkowego nie mogą być używane do płacenia istniejących długów lub zakup nieruchomości. ubezpieczenia samochodu Szczecin
Jednak większość startupów go Inwestorowi Angel czy Przyjaciele / trasa Family. Inwestorów, są zwykle osoby lub grupy osób, które inwestują własne pieniądze. Wielu z nich stworzyło własne sukcesy firm i że jest gdzie otrzymali swoje pieniądze. Mają tendencję do wyboru nowych firm z możliwością szybkiego wzrostu i szybki zwrot z inwestycji (np. high tech i bio-tech przedsiębiorstw).

Jedna uwaga o pożyczkę z przyjaciółmi / rodziną. Twój sukces nie jest gwarantowany i czkawka może zrujnować twój związek. ubezpieczenia samochodu Szczecin