Polska polityka kvakva

przez | 14 stycznia, 2015

Polska jest krajem demokratycznym od dosyć nie dawna. Kiedyś za oglądanie nie wygodnych zdjęć mogłeś pójść do więzienia. Na szczęście żyjemy w państwie demokratycznym dlatego możesz oglądać politycznie niepoprawne. KvaKva.pl to portal który komentuje w sposób ironiczny politykę. Na naszym portalu znajdziesz
Bądź na bierząco z KvaKva.pl politycznie niepoprawnym portalem

KvaKva.pl humor polityczny na najwyższym poziomie. Polska polityka jest wyjątkowo brudną zabawą. Jednak humor na kvakva to śmieszne filmym, ciekawe zdjęcia czy fajne fotki. Polityka nie musi być nudna. Masz dosyć gadania Jarosława Kaczyńskiego albo Tuska? Odwiedź KvaKva.pl i znajdź, wesołe obrazki. KvaKva należy do grupy ciekawych stron codzienna dawka humoru w postaci śmiesznych zdjęć lub  umieszczanych na naszym kanale youtube. Wejdź na kvakva.pl i przekonaj się sam,że polityka nie musi być nudna:) Zamiast brać politykę na poważnie śmiej się z

KvaKva.pl jest na bierząco ze wszystkimi zmianami w Polskiej polityce. Satryczny komentarz, trafiona recenzja.

Z nami polityka będzie dla Ciebie rozrywką. Poznaj również Kaczora Alfreda super Kaczkę posiadająca niezwykłe
nadzwyczajne moce. Możesz odwiedzić nasz również na
Pamiętaj Polską politykę można odbierać jedynie z poczuciem humoru. Branie jej na poważnie grozi nerwicą:)oraz innymi zaburzeniami psychicznymi. Śmiej się razem z nami z polityki polskiej i światowej. To wszystko na KvaKva.pl i wiele więcej. Poruszamy również tematy religijne. Jedno jest pewne KvaKva.pl to niepoprawny portal dzięki któremu uśmiejesz się do łez.

 

Teraz na serio o polityce

 

Rzeczywiście to dobry pomysł Kazimierza Marcinkiewicza. Niech rząd sprzeda te kopalnie, które chce zamknąć. I niech w pierwszej kolejności zaoferuje, to górnikom i związkom zawodowym. Jeśli oni nie kupią, to deklaruję, że sam przystąpię do negocjacji. I choć od lat nie prowadzę biznesu to tym razem chętnie to zrobię. Tylko po to aby wykazać, że się da, że można na nich zarabiać pieniądze. I tylko rząd nie potrafi.

Podobnie było wiele lat temu z Polmosem. Gdy kupowałem Polmos Lubelski to przynosił on straty. Miał ujemny kapitał własny i nieuporządkowane prawa do marki Żołądkowa Gorzka. Dziś jest jedną z największych fabryk w tej branży w kraju.

Chętnie udowodnię, że kopalnia też może zarabiać. Kopalnie mogą zarabiać ! Złoto może być czarne , ratujmy kopalnie