Ubezpieczenie dobrowolne

przez | 19 października, 2011

Ubezpieczenie dobrowolne  jest to  dodatkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jest to często kupowane jako ad-na ubezpieczenia do jednego z regularnych polis ubezpieczeniowych. Jak sama nazwa wskazuje, ubezpieczenie parasol działa jak parasol siedzi na górze inne ubezpieczenia i dodaną ochronę finansową w przypadku innych polityk nie może zrekompensować straty.

Na przykład, twój ubezpieczenia samochodu Szczecin uszkodzenia pojazdu innego pojazdu, a przekonasz się, że trzeba zapłacić znacznie więcej niż ubezpieczenia pozwala. W tym przypadku, jeżeli nie masz ubezpieczenia parasol, gdzie można dostać te pieniądze? ubezpieczenia, ten aspekt dopłata jest łatwo pod opieką i nie musisz martwić się o to.

Wcześniej powszechne przekonanie, że tylko potrzeba bogatych i elity kupić ubezpieczenie parasol. Nie jest to już miejsce obecnie, jak ludzie zdali sobie sprawę, że każdy może być pozwany za nic w dowolnym momencie. Ubezpieczenia Umbrella jest więc teraz popularne wśród wszystkich i każdego, jak rzuca się w dodatkowej ochrony przed stratami.

Załóżmy, że człowiek pada na schodach lub drzewo, które masz na ziemi wypada w sąsiednim domu w czasie burzy, można z powodzeniem pozwany za szkody.
Podobne Coverage

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Polityka-Umbrella Ubezpieczenia Kompletny Przewodnik dla kupujących
Dlaczego należy rozważyć Ubezpieczenia
Ubezpieczenia motocyklowe Suzuki – ubezpieczenia samochodu Szczecin jazda

Pamiętaj, każde zdarzenie, które ma miejsce na nieruchomości lub ma coś wspólnego z nieruchomości jest twoja odpowiedzialność i możesz być pozwany za to. Często zdarza się, ubezpieczenie tradycyjnych domów „nie obejmuje tych dodatkowych strat. Polityki Umbrella zapewni ochronę w takich sytuacjach, które zwykle polityki odpowiedzialności nie może pokonać.

Mimo, że jest się bogatym nie jest warunkiem wstępnym dla wymagających ubezpieczenia parasol, większość ludzi, którzy należą do tej kategorii wymagają.
Powód-tym więcej pieniędzy można mieć więcej docelowy się do pozwów sądowych. Dlatego trzeba dokonać dodatkowego wysiłku w zapewnienie ochrony siebie. Ubezpieczenia Umbrella po prostu to robi.