Zrozumieć kredyt

przez | 19 października, 2011

Część procesu odbudowy upadłości  jest zrozumienie podstawowych elementarnych zasad kredytowych. Finansowych życia nie musi być w ciągu tylko dlatego, że ubiegający się o upadłości. Tak długo, jak się uczyć na swoich błędach, które doprowadziły do pliku upadłości Oregon w pierwszym rzędzie następnie można strategicznego planowania w celu przezwyciężenia tych deficytów.

Filozofia większość kredytodawców jest w istocie podobne. Oceniają one potencjalnych klientów pod względem ich stabilności, zdolności i skłonności do płacenia. Stabilność można normalnie udowodnić przez ile lat, które mieszkały w domu. Może to być również wyświetlane przez ile lat masz w posiadaniu tej samej lub stałego zatrudnienia. Pożyczkodawcy także sprawdź, długość relacji z innymi wierzycielami. Poszukują one długowieczność tutaj. Takie rzeczy po prostu przedstawić swoje skłonności do spójności.

Kredytodawcy będą chcieli także, aby zobaczyć swoje zdolności do spłaty długów.

Można to obliczyć za pomocą miesięcznego dochodu w stosunku do długu, który musi być wypłacane w każdym miesiącu. Jeśli nie masz pozostałych dochodów pozostałych po wszystkie rachunki są płacone to nawet jeśli naprawdę chcesz, nie zawsze są w stanie w stanie spłacić długu. Więc jeśli mieszkasz na stałym dochodzie lub w niepełnym wymiarze godzin to powinniście wiedzieć, że jego zdolność do spłaty długu obraca się wokół pieniężnej różnica między tym, co masz wchodzącego w zestawieniu, co masz wychodzących. Chęć spłaty zadłużenia jest bardzo prosta. Jest to, jak prawdopodobne jest do zwrotu i naprawienia na zobowiązania finansowe. Łatwo to zauważyć, poprzez swoją przeszłość historii płatności i wzorów. Jeśli zawsze opłaconych innych wierzycieli na czas, to są szanse, będzie nadal to robić.