wymarzony dom – porady

przez | 11 listopada, 2011

Jeśli planujesz zbudować swój wymarzony dom, będziesz zastanawiać się nad najlepszym miejscem na budowę na nieruchomości i kierunek dom powinien twarzy. Co więcej, jesteś zainteresowana efektywności energetycznej swojego nowego domu. Należy przeczytać poniższy tekst

Ustawione prawidłowo i dobrze zaprojektowane domu ma wiele do zrobienia z ogrzewania i koszty chłodzenia w nadchodzących miesiącach i latach. Będziemy chcieli, aby rozważyć wzorce wiatru. Wiatry zimą będzie wiać na północy i północnym wschodzie stronach domu. Lato wiatry będą wiać na południowej i zachodniej części swojego domu.
Podobne Coverage

Pozycjonowanie swój dom i krajobrazu to również pozwoli na niskim kątem zimowego słońca na zmniejszenie kosztów ogrzewania i odrzucić napowietrznych letnim słońcu w celu zmniejszenia kosztów chłodzenia.

Istnieją inne wskazówki należy wziąć pod uwagę, że są skuteczne w zmniejszaniu kosztów ogrzewania i chłodzenia:

· Drzew liściastych roślin (drzew, które tracą liście na jesieni) w pobliżu domu w celu zapewnienia ochrony przed słońcem latem i zimą dostarczyć światło słoneczne do ogrzania domu.
Drzewa zapewniają cień, wiatrochronnych i kanały energii.

·  uprawiane na kratach w pobliżu okien może zapewnić cieniowania i chłodzenia.

· Zakład wiecznie zielone drzewa i krzewy z każdej strony domu będzie pomoc zarówno zimą jak i warunkach letnich.

· Rzędy drzew lub krzewów, mury, ogrodzenia i budynki w pobliżu mogą pomóc zablokować wiatry.

Pavement · pobliżu domu będzie odzwierciedlać lub pochłaniania ciepła, w zależności od tego, czy chodnik jest jasnym lub ciemnym kolorze.

· Urządzenia klimatyzacyjne powinny być umieszczone na północnej stronie domu, tak że będzie chronione przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. To fajne lepiej i wykorzysta nawet 10% mniej energii elektrycznej niż w tym samym prowadzącym działalność w słońcu.

· Sadzenia drzew lub krzewów w pobliżu urządzenia klimatyzacyjne, aby z cieniowaniem, ale należy uważać, aby nie blokować jednostki przepływu powietrza.