Projekt Blue Bean – broń nowej generacji?

przez | 29 października, 2016

Dochodzą nas pogłoski, że powstaje projekt BLUE BEAM. Projekt ten będzie przypominał telewizję, która będzie dostarczała nam wrażeń, ale bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek odbiornika. Projekt BLUE BEAM rozwinie się za pomocą satelity i innych technologii. Ma on na celu stworzyć interakcje z ludzkim umysłem. Człowiekowi będzie wydawało się, że słyszy w sobie głos Boga i ujrzy go na niebie ponad swoją głową. Łatwo można sobie wyobrazić po co projekt BLUE BEAM powstaje. Skoro my zobaczymy i usłyszymy prawdziwego Boga będziemy ze strachu lub z głębokiej wiary wykonywali wszystko co on nam przykaże. Tak więc twórcy tego projektu w prosty sposób będą manipulować ludźmi.

Projekt BLUE BEAM możemy określić mianem broni skierowanej przeciwko ludziom. Nie będzie ona groźna w sensie fizycznym, ale psychologicznym napewno. Sam projekt będzie zaburzał nam nasze wartości, które przez całe życie wyznawaliśmy, a także będzie nakierowywał nas na to co według twórców jest dobre. Projekcja obrazów na niebie to jeszcze nie wszystko. Dzięki BLUE BEAM będą wysyłane sygnały, które będą miały bezpośredni wpływ na ludzki umysł i w taki sposób, że nawet osoby niewidome będą mogły zobaczyć hologram.

Projekt BLUE BEAM zaatakuje naszą głowę całkowicie. Będziemy słyszeli dźwięki, ale nasze uszy w tym procesie nie będą brały udziału. Ponieważ dźwięki do naszego mózgu będą trafiały za pomocą impulsów elektrycznych. Będzie się to odbywało przy pomocy super komputerów, nowych technologii i satelity. Wielu z nas jest narażonych na to, że uwierzy w boski charakter tego projektu. Za niedługo my wszyscy będziemy nic nie wartymi pionkami w grze. Rządzić nami będą twórcy BLUE BEAM zdobędą oni władze nad nami i nad całym światem. Brzmi to bardzo abstrakcyjnie, ale jeżeli technologia będzie nadal posuwała się do przodu z prędkością światła to BLUE BEAM stanie się rzeczywistością.

Dla zwykłych ludzi szemrana i skryta działalność władz jest nierealna i właśnie o to jej chodzi. Projekt BLUE BEAM ma składać się z czterech części i doprowadzić ma do powstania jednej globalnej religii, która będzie miała jednego przywódcę. Po prostu jeden świat, jedna religia, jeden Bóg i jeden rząd. Jedna globalna religia doprowadzi do tego, że powstanie dyktatura, a bez tego nie byłoby to możliwe. Aby mieli szanse żeby nami manipulować projekt BLUE BEAM trzymają przed nami w ścisłej tajemnicy. Wielu z nas wmawia sobie, że nikt z nami nie zrobi takich okropności. Otóż takie osoby się bardzo grubo mylą, ponieważ każdy chciałby mieć władzę nad ludźmi, aby mógł rządzić po swojemu. Ten kto myśli, że ten tekst jest jedynie wymysłem ludzi, za parę lat może się obudzić i być zwykłym pionkiem, który całe swoje życie ofiaruje sfingowanemu Bogu. Strzeżmy się i walczmy z tą bronią jeżeli marzymy o demokracji i wolności.